HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Özel Tur Turizm Taşımacılık, profesyonel ekibi ve modern araç filosu ile kurumsal ve bireysel müşterilerine yurt içi ve yurt dışında kaliteli hizmet anlayışı ile yolcu taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir.

Havalimanı, Gemi Kurvaziyer Limanları, Otobüs – Tren İstasyonları gibi noktalardan yolcu ulaşımı sağlayan firmamızın en büyük amacı müşterilerine hak ettikleri hizmeti yaşatmak ve onların ilk tercihi haline gelmektir.

Bedensel ve fiziksel engellilere özel tasarlanmış araçlarımız ile iş veya tatil amaçlı seyahatlerinizde, seyahat eden misafirlerimizin durumlarına göre alternatifler yaratarak rahat, güvenli ulaşım imkânları sunuyor.

Tekerlekli sandalye taşıma araçlarımız, tekerlekli sandalyelerin taşınması için özel tasarlanmış hidrolik kaldırma lift sistemi, elektrikli asansör sistemi, tekerlekli sandalye sabitleyen ve güvenilir seyir sağlayan kilit sistemi donanımına sahiptir Araçlarımızda, farklı sayıda engelli sandalye taşıma kapasitesi ve refakatçı oturma yeri mevcuttur.

Özel Tur Turizm Taşımacılık, kendi araç filosundaki engellilere özel tasarlanmış 10 adet aracı ile Türkiye genelinde engelli ulaşımı sektöründe söz sahibi olmayı başarmıştır.