REZERVASYON

  • 1 - Bilgiler
  • 2 - Onay

Rezervasyon İptal Şartları

Misafirlerimiz; rezervasyon başlangıç saatinden 72 saat öncesine kadar, seyahat programlarını iptal edilebilir veya seyahat programlarında ileri bir tarihe araçların uygunluk durumuna göre değişiklik yapabilir. İptal olması halinde misafir tarafınca yapılmış olan koşulsuz olarak ödeme iade edilir. Kredi kartı ve banka havalesi ile yapılan ödemelerde bankaların yansıtmış olduğu faiz, komisyon gibi ek ücretler misafir tarafınca karşılanacaktır.

www.kiralikengelliaraci.com çatısı altında engelli araçları ile seyahat acentalarına ve kurumlara etkin çözümler sunmaktadır.

Engelli Araçları ile ilgili detaylı bilgi almak için 444 3 289 veya 7/24 iletişim hattı +90 0532 058 2878 numaralı telefondan müşteri temsilcimiz memnuniyetle size yardımcı olacaktır. Ayrıca isteyen misafirlerimiz güvenli bir şekilde online rezervasyon sistemimizden de seyahat programlarını yapabilirler.

Üyelik hesabı oluşturarak, seyahatlerinize ait güzergahları belirleyebilir, kendini listenizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca üyelik programımıza katılan misafirlerimiz özel fırsatlardan da haberdar olmaktadır.